Aktuality O našem souboru Členové Šafránu Foto Šafránu Členové Šafránku Foto Šafránku Kalendář akcí Písničky z CD Odkazy & kontakty dnešní datum: 19.05.2024 nejbližší akce: Výročí baráčnické obce - Praha, Žofín

15.výročí FS Šafrán

15.narozeniny FS Šafrán

 

V sobotu 18.9.2010 oslavil folklórní soubor Šafrán 15.narozeniny na rychtě ve Mšeně nad Nisou.

O zábavu a hraní k tanci se postarala mnohočlenná kapela souboru, Karel Sýkora jako vrchní řezník o něco dobrého a mastného do žaludku společně s výhercem soutěže o "Zlaté výpečky" Jaroslavem Hajským, přikusovali jste chlebíček od United Bakeries společně s chutnými řízečky dodané z Restaurace Mušle a ostatní doladila Restaurace u Šárky. "Výčepní" Aleš zažehnával žízeň zlatavým mokem našeho sponzora Pivovaru Konrád. Kdo se bál o své zdraví, nechal se pojistit od Martiny Hanušové a kdo měl rád hrášek, navštívil zástupce kapelmistra Jeníka Melouna.

Jako tanečníci a tanečnice vystoupili členové hnedle z několika rodin! V čele Václavíkovic, Hajský, Durdovic, Hanušovic, Sýkorovic, Mičanovic, Grundovic, Melounovic, Tomáškovic a mnohé další.

Velké DÍKY patří našim hostům, kamarádům a bývalým členům za účast, Dášence z "Útulku Dášenka z Lučan nad Nisou" za milé slovo, které nás provázelo celým večerem, FS Furiant z Bakova nad Jizerou, kteří se postarali o kulturní vložku a mnohým dalším, kteří byli přítomni.

Kdo vstoupil, neprohloupil!!!

FS Šafrán

 

 

Dokumenty: 15.výročí FS Šafrán a noviny Jablonecka | 15.výročí FS Šafrán a noviny Jablonecka | Odezva na 15.výročí FS Šafrán
[ 25.09.2010 ] [ zpět ]

MFF_Tuchlovice_2010
Masopust_Toulcův_dvůr_Praha_13_2_2010
Masopust_Toulcův_dvůr_Praha_13_2_2010
Den_dětí_s_Karlem_IV. - Pulečný -  Rychnov u Jablonce nad Nisou
Masopust_Sněhov_20_2_2010